Haber

Akşener İtiraz Edince Kılıçdaroğlu sinirlenip ayağa kalktı!

Gazeteci Candaş Tolga Işık, GÜZEL Parti lideri Meral Akşener ile Altı Masa’nın dağılma sürecini anlatan röportajını paylaştı.

Gazeteci Candaş Tolga Işık, GÜZEL Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile görüşmesinin detaylarını sosyal medya hesabından paylaştı.

Ünlü gazetecinin paylaşımına göre Akşener, Kılıçdaroğlu’nun isminin masaya gelmesinin ardından buna itiraz ederken, CHP Genel Başkanı bu sırada öfkeyle ayağa kalktı.

Işık’ın yazısı şöyle:

O güne kadar ne Kemal Bey ne de bir başkası cumhurbaşkanı adayının adını ağzına almamıştı. O gün masaya oturduk. Benden başka herkesle Kılıçdaroğlu Bey’in adaylığının tartışıldığını ve anlaşıldığını gördüm. Son söz bana gelene kadar herkes Kemal Bey’in adaylığını dile getirdi. Söz bana gelince Yavaş ve İmamoğlu anketlerimizde çıkıyor dedim.

Ama isterseniz bir kamuoyu yoklaması yapalım ona göre hareket edelim dedim. Kılıçdaroğlu Bey bu teklifi kabul etmedi, sinirlendi ve ayağa kalktı. Bugün ortak bir yazılı açıklama ile adaylığının açıklanmasını talep etti. Partime sormadan böyle bir karar veremem dedim.

İmzalamayın, sonra imzalarız, ilan ederiz, ben de masadan kalkalım dedim. “Biliyorsun,” dedi. Ali Bey tansiyonu düşürmek için ortaya girdi. Ve aday adına değil, adaylık konusunda anlaşmaya varıldığına dair bir metin imzalandı.’

Candaş Tolga Işık’ın paylaşımları ⬇️

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu