Haber

Alan Wake geliştiricisi Remedy, her yıl yeni oyunlar çıkarmayı planlıyor

Remedy, tarihinde birden fazla kez bir oyun stüdyosu olmuştur, ancak son yıllarda yeteneklerini önemli ölçüde genişletmiştir. Şimdi Alan Wake 2, Codename Condor adlı bir Control yan ürünü, Codename Heron olarak bilinen “daha büyük bütçeli bir Control oyunu” ve Tencent ile ortaklaşa Vanguard kod adlı hizmet tabanlı bir işbirliğine dayalı çok oyunculu oyun da dahil olmak üzere birden çok eşzamanlı çok oyunculu oyun içeriyor. proje üzerinde çalışıyor.

REMEDY HER YIL YENİ BİR OYUN ÇIKARACAK

İlgili Makaleler

CEO Tero Virtala, “Bu çoklu proje modeline geçiş iyi gidiyor, ancak kısmen 2022 yazında Vanguard projesi için gereken ek sürenin de gösterdiği gibi, modelimizi uygularken bazı artan sancılar hissettik” dedi. Remedy Entertainment’ın.

Virtala, “Ekiplerimize, Northlight oyun motoruna ve araç setine, destek işlevlerine ve harici geliştirmeye yapılan yatırımlar, önümüzdeki yıllarda bir sonraki büyüme sıçramamızı sağlayan temel unsurlardır” dedi. “2023’ten itibaren ek ücretsiz ve ücretli içerikle her yıl yeni bir oyun başlatmayı planlıyoruz.” söz konusu.

Bu, her açıdan önemli bir ivme, özellikle ne kadar ani olduğu göz önüne alındığında: 2012’de American Nightmare, 2016’da Quantum Break ve 2019’da Control vardı; Remedy’nin bir sonraki oyunu Alan Wake 2’nin bu yıl çıkması bekleniyor. (Alan Wake Remastered ve Crossfire X tek oyunculu hikayeler de o dönemde yer aldı.) Bu kolay tempodan her yıl yeni bir oyun çıkarmaya geçiş yapmak, stüdyoyu daha çok çalışmaya zorlayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu