Yaşam

Gelinim Ezgi Mutfakta Diskalifiye mi? Gelinim Ezgi Neden Mutfakta Yok Neden Çıktı?

Gelinimin Mutfağı’nın sevilen yarışmacısı Ezgi bugün yayınlanan 1149. bölümde yoktu. Ezgi ve kayınvalidesi Gönül Ediz’i ekranda göremeyenler paniğe kapıldı. Ezgi ile Kader arasında dünkü kavgayı hatırlayanlar, sevilen yarışmacının diskalifiye edildiğini veya yarışmadan çekildiğini düşünmeye başladı. Ancak Gelin Mutfakta’nın sevimli sunucusu Nursel Ergin’in yaptığı açıklama herkesi üzdü. Peki, Mutfaktaki Gelinim Ezgi neden diskalifiye oldu? Ezgi neden diskalifiye oldu?

Detaylar burada…

Gelinim Mutfakta 1149. bölüm fragmanı dikkatleri üzerine çekti!

Dün yayınlanan fragmanda sevilen yarışmacı Ezgi ve kayınvalidesi Gönül Hanım’ın mutfak masasının boş olması herkesi endişelendirdi. Nursel Ergin, Ezgi ve Gönül Hanım’ın fragmanda yer almamasını “çok üzgünüm” sözleriyle dile getirdi.

İşte Gelin Mutfakta’nın bugünkü fragmanı ?

Gelinim Mutfakta 1149. Bölüm Fragmanı

Gelinim Mutfakta yarışmacıları Ezgi ve Gönül yarıştan ayrıldı!

Maçı Kanal D ekranlarından yakından takip edenler bu vedayı önemli bir veda olarak değerlendirdi. Ezgi ve Gönül Hanım’dan herhangi bir açıklama gelmezken programda sunucu Nursel Ergin’den açıklama geldi.

Gelinim Ezgi Mutfakta Diskalifiye mi?

Ezgi’yi masasında göremeyenler, dün çıkan kavgada Ezgi’nin sert sözlerinin diskalifiye olmasına neden olduğunu düşündü. Ancak durumun böyle olmadığı ortaya çıktı.

Dünkü kargaşayı hatırlayalım!

Ezgi ve Kader arasında çıkan tartışma, Ezgi’nin kaderi yüzünden rakibini hafife almasıyla büyüdü. Ezgi’nin, “Ben çocuklarımı buraya getirirsem seni akran sanırlar, oyun oynarlar” şeklindeki açıklamaları Kader’i kızdırdı.

Yarışmada iddiasını ortaya atan ve 23 yaşında olduğunu hatırlatan Yazgı, bir süre sonra Ezgi’nin masasına gitti ve tartışma Tuğba iki gelini ayırana kadar bir süre devam etti. Güzel sunucu tartışmaya son noktayı koydu ve yarışma kaldığı yerden devam etti.

Peki Gelinim Ezgi Neden Mutfakta Yok?

Yarışmadan diskalifiye edilmediği açıklanan Ezgi Hanım ve Gönül Hanım’ın dünkü kavgayla alakası yok. Gönül Hanım’ın annesinin rahatsızlığı nedeniyle gelini yarışmadan ayrıldı.

Gelinim Ezgi Mutfağa Dönecek mi?

Gönül Ediz’in annesinin diyaliz hastası olduğu ve dün gece yoğun bakıma kaldırıldığı öğrenildi.

Herkes yaşlı kadın için büyük endişe duyarken Nursel Ergin, Gönül Hanım’a geçmiş olsun dileklerini ilettikten sonra, “Onlar diskalifiye olmadılar, sağlık sorunları nedeniyle ayrıldılar. Başımızın üstünde yerleri var.” Ezgi ve Gönül Hanım’ın istedikleri zaman yarışa dönebileceklerini anlattı.

talashaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu