Yaşam

Gönül Dağı’nı canlı izle! TRT 1 Gönül Dağı 78. bölüm canlı izle! Gönül Dağı son bölümde neler yaşandı? TRT 1 17 Aralık canlı izle!

gönül dağı 17 Ekim 2020 tarihinde TRT 1’de yayına başlayan aile, drama ve romantik türk televizyon dizisidir. Gönül Dağı canlı izle! 17 Aralık TRT 1 Gönül Dağı 78. bölüm canlı izle! Gönül Dağı’nın son bölümünde neler yaşandı? TRT 1’i canlı izle!

GÖNÜL DAĞI CANLI İZLE!

GÖNÜL DAĞI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Elif, annesinin kasabaya dönmesiyle ikilemde kalır. Geçmişin acılı travmalarını derinden hisseden Elif, annesinin hikayesini öğrendiğinde onu affedebilecek midir? Dayılarının oğulları ile en güzel nişan düzenlemesini yapma konusunda iddialı olan Cemile, Asuman ve Zahide kolları sıvadı. Asuman, müzik okulunda Mahmut Tuncer ile tanışınca onu nişanda sahneye çıkması için ikna eder. Mahmut Tuncer’in Gedelli’ye gelişiyle başta amcasının oğulları olmak üzere herkes hem şaşırır hem de sevinir. Büyük bir iş başardıklarını düşünen Cemile ve Asuman, nişan günü Mahmut Tuncer’in kaçırılmasıyla zor durumda kalırlar ve sonunda amcalarının oğullarının yanına gelirler. Mahmut Tuncer’i nişan saatine kadar bulabilecekler mi?

GÖNÜL DAĞI’NIN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Dayılarının oğulları sıcak su ihalesi için çalışırken dava açtıkları Şilililerden kötü bir hamle gelir. Amca oğulları dertlerini herkesten gizler. Amcasının oğulları bu zor durumdan nasıl kurtulacak? Okuldaki çocuklara laboratuvar yapmaya çalışırken Selma Öğretmen’in işi zorlaştı. Selma Öğretmen’in kararlılığından etkilenen ve ona yardım etmeye karar veren kimdir? Rıfat ve Mihriban mutlu evliliklerini sürdürmeye çalışırken Hacer’in gölgesi üzerlerindedir. Hacer’in davranışları Rıfat’ı hangi kararları almaya sevk edecek?

GÖNÜL DAĞI PERSONEL

Taner Kaya (Berk Atan): Kasabada her türlü icatları yapan zeki, zeki, bilgili ve hayalperest bir gençtir.

Dilek Akgün Kaya (Gülsim Ali): Taner’in çocukluk aşkı. Jeoloji mühendisidir.

Zahide Kaya Arslan (Ecem Özkaya): Taner’in ablasıdır. Sefer’in karısıdır.

Sefer Arslan (Ferdi Sancar): Kasabanın onurlu, dürüst, iyi kalpli bir ferdidir. Zahide’nin kocasıdır.

Ramazan Kaya (Cihat Süvarioğlu): Taner ve Veysel’in amcasıdır. Komik ve enerjiktir.

Veysel Kaya (Semih Ertürk): Ramazan ve Taner’in amcasıdır. Kolayca biter.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu