Yaşam

Hülya Avşar’dan Yıllar Sonra Kaya Çilingiroğlu İtirafı

Kaya Çilingiroğlu evliliği ile sık sık gündeme gelen Hülya Avşar, yıllar sonrasında özel bir itirafta bulundu. İşte detaylar.

Bir Hülya Avşar Sohbeti adıyla YouTube’da özel bir program yapan Hülya Avşar ünlü isimleri programına konu ediyor. Programın son konuklarından birisi ise Kadir Ezildi oldu. Türkiye’de popülerlik kazanan programların sunucusu olan Kadir Ezildi, programda Hülya Avşar’a ünlü olmakla ilgili bir soru yöneltti. “Ünlü olduğunu ilk kez ne zaman anladın?” sorusu sonrasında Kaya Çilingiroğlu ile ilgili açıklamalar yapan Hülya Avşar, yanıtıyla şaşırttı.

Hülya Avşar’dan Yıllar Sonra Kaya Çilingiroğlu İtirafı

Kaya Çilingiroğlu ile Ünlü Olduğumu Anladım

Daha rutin çalışmaya başlamasıyla ünlü olduğunu gördüğünü belirten Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu ile yaşadığı anısı sonrasında bu konuda durumu fark etmiş. “Ünlü olduğumu çok geç anladım. Bunu bana yapan Kaya Çilingiroğlu oldu. Beni Nişantaşı’nda bir kafeye götürdü. ‘Ay burası ne kadar güzelmiş’ dedim ve ‘Nasıl yani? Bu kafeye ilk defa mı geliyorsun? Buraya gitmeyeni dövüyorlar’ karşılığını verdi. İlk defa oraya gitmiştim. Ben pek sokağa çıkmaz evden işe, işten eve giderdim. Kaya, ‘Bundan sonra bunları bırakıyorsun ve biraz geziyoruz’ dedi. Amerika’ya da Kaya sayesinde gittim. Kaya aldı beni ve insan içine çıkardı. O zaman ünlü olduğumu anladım.” diyen Hülya Avşar ünlü olduğunu geç fark ettiğini belirterek sürpriz bir açıklamaya imza attı.

Dışarıda vakit geçirmeye başladıkça sokakta yürümez hale geldiğini belirten Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu ile 2005 yılında boşanmıştı.

haberorhangazi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu