Haber

Konyaspor’la yollarını ayıran Teknik Direktör İlhan Palut’tan açıklama

Arabam.com Konyaspor’un teknik direktörlüğü görevine son verilen İlhan Palut, ayrılığın beklenmedik bir durum olduğunu söyledi.
MEDAŞ Konya Büyükşehir Stadyumu önünde Konyaspor taraftarları tarafından karşılanan Palut’a çiçek verildi.
Palut, geldiği ilk günden beri desteğini esirgemeyen hayranlarına teşekkür etti.
İlişkilerinin sadece teknik direktör-taraftar ilişkisi olmadığını ifade eden Palut, “Beni sizden biri olarak gördüğünüz için teşekkür ederim. Bugün itibariyle Konyaspor’daki mesleki görevimiz bitmiş olabilir. Ama asla unutmayacağım. sen.Konya çok sevdiğim bir şehir.Umarım hep başarılı olur, hep tribünlerde olur.Mutlu olursun.Hakkın helal olsun.” sözlerini kullandı.
Ayrılık süreciyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Palut, sürecin çok rahat ilerlediğini belirterek, şunları söyledi:
“Dün kulüpteyken yöneticiler herkesin kanını değiştirse iyi olur dediler. Ben de saygı duydum teşekkür ettim. Bugün geldik vedalaştık. Bunlar futbolun içinde var. Bunlar normal, bazen zamanında oluyor.” , bazen sürpriz oluyor. Her iki taraf için de iyi oluyor. Beklediğim gibi değildi. Maçımıza hazırlanıyorduk. Ben evime gidip dinleneceğim. Bundan sonra da mesleğimizi daha üst noktalara taşıyabileceğimiz, isteklerimizi yerine getirebileceğimiz bir kulüpte çalışmaya devam edeceğiz.”
Konyaspor’un başka bir teknik direktörle anlaştığı iddialarını da takdir eden Palut, kimseye bir kırgınlığının olmadığını söyledi; Birilerinin gideceğini birilerinin geleceğini ileterek kadronun başında olacak meslektaşına başarılar diledi.
Kendisini uğurlamaya gelen taraftarlarla fotoğraf çektiren Palut, ardından staddan ayrıldı.

sivrihisarhaber.com.tr

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu